Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran muhteşem aynı şehir olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret güzel şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane aynı atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler amacıyla sunarak sizlere kaliteli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş çağ nakletmek kendince ideal birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye hatırlamak sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde şahane yalnız intiba bırakacaktır. kusursuz aynı eksperyans ile hoş İstanbul’u en yerinde şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde artık organizasyonlar fazla daha alımlı ve fazla daha eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama sitemizi incele hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız genişlik iyi şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam birleşik güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik esen şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tekne kiralama Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe miktarda amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *